آقای مربا
خانه / مربا گل محمدی / مربا گل محمدی تازه و خشک

مربا گل محمدی تازه و خشک

گل محمدی از جمله گیاهانی است که علاوه بر زیبایی و عطر خوش برای تهیه محصولات زیادی استفاده می شود و از انواع خشک و تازه آن می توان در تهیه مربا نیز استفاده کرد.
برای تهیه انواع مربا از گیاهان مختلف تلاش بر این است که یک مربای خوشمزه حاصل شود و از هر نظر این مربا باب سلیقه و پسند مشتری تهیه شده و ارائه گردد. یکی از این مرباهای خوشمزه و خوش عطر مربای گل محمدی می باشد و به شکل خانگی و صنعتی تهیه می شود و بسته بندی شده به فروش می رسد. انواع گلبرگ های تازه گل محمد و انواع خشک این گلبرگ ها برای تهیه مربا قابل استفاده می باشند و انتخاب انواع آن بستگی به میزان دسترسی به نوع آن دارد. گلبرگ های تازه و خشک هر یک دارای عطر خوبی می باشند و انتخاب از بین این دو بستگی به نظر فرد تولیدکننده و روش پخت مربای او دارد.

ترکیبات مربا

در ترکیب مربای گل محمدی خشک و تازه مانند انواع دیگر مربا از آب و شکر و یا به عبارتی شربت قوام آمده استفاده می کنند و در برخی موارد نیز کمی جوهر لیمو به شربت اضافه می کنند تا کمی بجوشد و پس از آن که گلبرگ ها و جوهر لیمو در شربت کمی جوش خورد آن را خاموش کرده و برای خوش رنگ شدن روی قابلمه دم کنی می گذارند. طرز تهیه این مربا خیلی سخت نیست و ممکن است مشکل دسترسی به گل محمدی وجود داشته باشد و در این صورت می توان این مربا را به صورت آماده نیز خریداری کرد.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت مربا گل محمدی خوش طعم

قیمت مربا گل محمدی خوش طعم به قیمت گل و شکر وابسته است. بنابراین به …

اینستاگرام تلگرام