آقای مربا
خانه / مربا مجلسی / قیمت مربا کیوی مجلسی

قیمت مربا کیوی مجلسی

مربای کیوی یکی از انواع مربا می باشد که خیلی شیرین نبوده و به میزان کمی ترش مزگی کیوی را در خود دارد و از این رو مقدار شیرینی مناسب آن سبب پرطرفدار شدن این مربا شده است.
مربای کیوی را می توان از کیوی های سالم و رسیده ای که خیل نرم نیستند تهیه کرد تا بتوان به آن شکل های خاصی داد و یا آن را قالب زده و در تهیه مربا از آن استفاده کرد. عموما از کیوی با برش های مختلفی برای تهیه مربا استفاده می کنند و اندازه های ریز و درشت کیوی برش خورده برای تهیه یک مربای خوشمزه به کار برده می شود. طرز تهیه مربای کیوی مانند انواع دیگر از مربا می باشد و میزان قوام شربت آن باید رعایت شود تا شیرینی خیلی زیاد مربا سبب شکرک زدن آن نشود و قوام کم شربت این مربا نیز ممکن است مدت نگهداری این مربا را کاهش بدهد. در هر صورت مربای کیوی نیز در بین مصرف کنندگان طرفداران زیادی دارد. قیمت تعیین شده برای مربای کیوی متفاوت می باشد و بستگی به تولیدکننده و کیفیت مربای حاصل و هزینه های اولیه آن دارد.

مربا کیوی مجلسی

معمولا برای این که به مربا شکل مجلسی بدهند برش های میوه را به شکل های خاصی تنظیم می کنند و تزیین کردن میوه های درون مربا سبب جلوه بیشتر مربا می شود. استفاده از میوه های باکیفیت کیوی این امکان را فراهم می کند که مربا حالتی از لهیدگی به خود نگیرد و با حفظ شکل و ظاهر و طعم مناسب یک مربای خوب و خوش طعم که مجلسی و مناسب برای پذیرایی باشد آماده شود. انواع مربا کیوی مجلسیآماده مصرف نیز وجود دارد و قابل خریداری است.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

تهیه مربا میوه مجلسی

مربای میوه به صورت مجلسی از میوه هایی به شکل های مختلف تهیه می شود …

اینستاگرام تلگرام